Slapukų politika

 

Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai (angl. cookies), todėl paaiškiname, kaip jie veikia bei kaip galite juos pašalinti.

 

Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti vartotojo naudojimosi interneto svetaine įpročius. Įprastai slapukų rinkmenos įrašomos į vartotojo įrenginį ir vartotojui sugrįžus į interneto svetainę, jam pritaikomas turinys pagal jo poreikius ir ankstesnius pasirinkimus.

 

Mūsų naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių vartotojo duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Informacija, surinkta naudojant slapukus, mums tarnauja mūsų tinklapio naudojimo statistikos analizei.

 

Visa informacija apie mūsų tinklapyje naudojamus slapukus, jų galiojimą bei naudojimo tikslus pateikiama lentelėje žemiau.

 

Slapuko pavadinimasSukūrimo momentasGaliojimo laikasNaudojimo aprašymas
_cfduidĮeinant į puslapį1 mėnesisŠis slapukas naudojamas papildomoms (Cloudflare) paslaugoms palaikyti: atskirti neapkrėstą kompiuterį nuo apkrėsto, kai jungiamasi iš to paties tinklo.
_utma

_utmb

_utmc

_utmt

_utmz

Įeinant į puslapį2 metai

30 minučių

Iki uždarymo

1 metai

6 mėnesiai

Šie Google Analytics slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai.

 

Standartiniai naršyklių nustatymai leidžia priimti slapukus, tačiau vartotojas gali nustatyti savo naršyklę taip, kad slapukai nebūtų priimami. Atlikus šiuos nustatymų pakeitimus kai kurios tinklapio dalys gali visai neveikti arba veikti netinkamai. Mobiliųjų įrenginių vartotojai, norėdami išjungti slapukų rinkimą, turėtų vadovautis įrenginio nustatymais.

 

Išsamesnės informacijos apie slapukus rasite www.aboutcookies.org

 

Plačiau apie asmens duomenų naudojimą ir apsaugą mūsų bendrovėje čia.